Kurze łapki to nieestetycznie wyglądające zmarszczki, które pojawiają się wokół oczu. Powstają najczęściej w procesie starzenia się skóry, jak i ze względu na jej mimikę. Ich pojawienie się jest nieuniknione, ponieważ każdy z nas wykonuje określone ruchy twarzą, aby wyrazić ekspresję. Warto zatem dowiedzieć się, jak pozbyć się kurzych łapek.

Wypełnienie kwasem hialuronowym

Metod na pozbycie się kurzych łapek jest wiele, ale jedną z najbardziej skutecznych jest skorzystanie z dobrodziejstwa kwasu hialuronowego. Działa on bardzo pozytywnie na defekty tego typu, utrzymując efekty długo i bardzo naturalnie. Odważ się być piękną i zdecyduj się na zabieg tego typu.

Laser jako najnowsza metoda zabiegów medycyny estetycznej

Laserowe usuwanie zmarszczek znalazło swoich zwolenników już od samego początku. Dzięki wysokiej temperaturze, laser skutecznie tworzy mikrourazy w skórze, które następnie regenerują się, zostawiając skórę zdrowszą i piękniejszą. Kurze łapki wyglądają nieestetycznie już od dwudziestego roku życia, dlatego warto o nie zadbać i się ich pozbyć raz na zawsze.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...