Walka o piękny wygląd trwa nieprzerwanie od stuleci. Teraz, gdy mamy pod ręką skuteczne środki poprawiające to, co naturze nie do końca wyszło za dobrze, nie wahamy się po nie sięgnąć. Jak lwice walczymy też z upływającym czasem. Co najchętniej korygujemy i czym najczęściej się posiłkujemy w walce o młodość? Sprawdź, jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej!

Powiększanie piersi jako numer jeden w zabiegach estetycznych

Niezmiennie zabiegiem numer jeden wykonywanym przez panie jest powiększanie piersi, zarówno metodami mniej inwazyjnymi (kwas hialuronowy oraz tłuszcz), jak również i typowo operacyjnymi, z użyciem implantów silikonowych. Ładny, zadbany biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, dlatego ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Wypełnienie zmarszczek

W czołówce zabiegów medycyny estetycznej plasuje się też uzupełnianie ubytków tkanki kwasem hialuronowym. Ten biopolimer występuje u każdego człowieka, wydajnie wiążąc wodę w skórze i chroniąc ją tym samym przed wiotczeniem i wysychaniem. Z upływem czasu jego ilość wyraźnie się jednak zmniejsza, dlatego chcąc zachować młodość na dłużej powinno się go regularnie uzupełniać. Zabiegi kwasem hialuronowym nie tylko doskonale nawilżają skórę, ale także pomagają wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarzy czy nadać pożądany kształt chociażby policzkom czy ustom.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...