Gładka cera o młodzieńczym wyglądzie jest doskonałą wizytówką każdej kobiety. Za sprawą odpowiedniej pielęgnacji można utrzymać ten atut na dłużej, natomiast wiele czynników sprawia, że pierwsze zmarszczki mogą pojawiają się już przed 30. rokiem życia, skłaniając do podjęcia konkretnych działań.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest chemicznym związkiem organicznym, który występuje w każdym organizmie żywym. Stanowi również budulec tkanki łącznej. Kwas hialuronowy wypełnia przestrzenie komórkowe i jest odpowiedzialny za wiązanie wody. Jeden gram kwasu hialuronowego może związać do sześciu litrów wody. Związek ten nazywany jest eliksirem młodości, ponieważ dzięki utrzymywaniu optymalnego nawilżenia w organizmie, gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie tkanek. Kwas hialuronowy jest niezbędny do utrzymywania gładkiej skóry, niestety jego zawartość maleje wraz z wiekiem.

Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie kwasem hialuronowym odbywa się najczęściej szybko oraz w bezpiecznych warunkach. Preparat na długo utrzymuje się w skórze, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe efekty. Dodatkowo warto dodać, że jest on odpowiednio bezpieczny oraz powoduje naturalne efekty.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...